Daha Fazlası
Biz sizi arayalm

D-SMART KAMPANYALARI

D-Fix Modul Kampanyalar

D-Fix D-Smart Cam Modul

D-Smart dfix cam modul ile istediğiniz dsmart paketine üye olabilirsiniz D-Fix dahili uydu alıcısı bulunan bütün televşzyonlarda çalışmaktadır.
Dsmart Fiber internet Kampanyaları

Sınırız Süper Hızlı internet

Daha hzlı internet istiyorum diyenlere, D-Smart'tan süper hızlı fiber internet Dsmart superonline fiber internet bir arada tek fatura ile.
Dsmart internet kampanyaları

Limitsiz Yalın internet D-Smartlı

Limitsiz yalın internete D-Smart hd uydu alıcısı ve paketleriyle birlikte üye olabilirsiniz.Sabit telefon hatsız internet dsmart yalın internet.
D-Smart Kampanyalar

Dsmart Aile HD Paketli 24 TL

Aile Paketi' ailece izlenebilecek en ekonomik pakettir. aile belegesel 24 tl Paketi içeriğindeki paket kanalları dışında Türksattan yayın yapan yüzlerce tv kanalıda izlenebilmektedir. .
Dsmart Kampanya

Sade İnternet İnternet Kampanyası

Sadece İnternet Kampanyası... Limitsiz Fiber İnternet veya Limitsiz ADSL 24 ay sabit fiyat garantisiyle ayda sadece 44 TL! (sabit telefon nhattınız yoksa 15 tl farkla yalın kullanabilirsiniz )
D-Smart Kampanyaları

D-Smart Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı ve istediği odada istediği programı izlesin diye şimdi Yan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta! üstelik aynı gün kurulum
D-Smart Kampanyaları

Eski Uydu Alıcını D-Smartla Değiş

Evinizdeki eski uydu alıcınızı getirin, 24 ay boyunca ayda 10 TL indirimle D-Smart HD dünyasına giriş yapın!. Kampanyadan yararlanmak için iletişim formunu doldurunuz 0216 526 25 25.
D-Smart Kampanyaları

Cayma Bedelini D-Smart Ödüyor

120 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart'lı olmak sizden Siz de D-Smart'a gelin, mevcut TV aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 120 TL'ye kadar olan kısmını dsmart ödesin.
Dsmart internet kampanyaları

Dsmartlı Limitli internet

Belgesel, çocuk ve yaşam kanallarının yer aldığı Aile paketi 24 ay HD kalitesiyle ,12 GB limitli internet ile birlikte sadece 39 TL. ilk 6 ay boyunca Sinema kanalları hediye! + yüzlerce ulusal kanal.
Türkiye'nin dijital hd tv yayıncılık platformu D-smart, fiber internet hizmetlerinde, adsl internet ve kaliteli hd paketleri ile abonelerine en iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Fiber yada ADSL alt yapısı ile yeni bir internet bağlantısı yapacaksanız kesinlikle göz atmanız gereken şeylerden biri D-Smat Kampanyaları Veya D-Smart internet kampanyaları olmalıdır. Yaşamımızın bir parçası haline gelen ve bilgisayar dışında da akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan da sürekli aktif olarak yer almak istediğimiz internet, bu kampanyalar ile size çok avantajlı biçimde bağlantı imkanı veriyor. 49 TL ile limitsiz ADSL yada 59 TL ile dsmart hd ile birlikte daha hızlı internet olanağı yaratan fiber bağlantı aboneliğini yaptırabiliyorsunuz. Bu abonelikleriniz size aynı zamanda internet fiyatına TV paketlerini de kullanma olanağı veriyor. Küçük farklar ödeyerek aile, aile spor, sinema dizi, sinema dizi spor TV paketlerine de abonelik imkanınız var. Cep telefonlarının yaygın biçimde kullanılması ile pabucu dama atılan ev telefonunuza da sadece internet için katlanmak zorunda kalmıyorsunuz. çünkü D-smart, Yalın İnternet kampanyası ile size aylık 15 TL ücret ile telefon hattı olmasa bile sizi internete açıyor. En güzeli ise İnternetini D-smart internete taşı 2 yıl D-smart ücretsiz kullan kampanyası. Yüzlerce özel HD kanalını internet sözleşmeniz sayesinde 2 yıl boyunca ücretsiz izleme fırsatı veren bu kampanyada, internet operatörünüz farklı firmada olsa bile taahhüt bozma bedelinizin 120 TL'ye kadarını dsmart ödeniyor. D-smart, internet kampanyalarında her bütçeye katkı yapabilecek seçenekler bulunmaktadır. D-Smart internetli kampanyalarla hem kaliteli internet hemde hd tv paketli kanalların sahibi oluyorsunuz. Bu ayrıcalıklarn tamamına, dsmart üyesi olarak faydalanabiirsiniz.
D-Smart